مارین فود

شرکت مکین دریا کاسپین به داشتن دو مارینا در شمال و جنوب کشور که هردو مجموعه علاوه بر اسکله های مارینا فضای ساحلی بسیار بزرگی نیز دارند که در آنها انواع خدمات غذایی به مشتریان ارائه میگردد.

این خدمات غذایی که در تمام مجموعه های ساخته شده توسط مکین دریا کاسپین بطور گسترده ای ارائه می شوند تحت نام مارین فود مشغول بکار هستند.

این خدمات در حال حاضر شامل فست فود، کافی شاپ ، غذای سلامت و رستوران با منو بین المللی می باشد که هر یک تحت نام خود در مارینا کیش و مارینا کاسپین مشغول بکار هستند.

رستوران مارینا :

رستورانی با چشم انداز یات کلاب مارینا

رستوران مارینا که در آن انواع غذاهای ایرانی، بین‌المللی، دریایی، پیش غذا، دسر و سالاد سرو میشود با فضایی بسیار دلباز در محیطی آرام در مجاورت یات کلاب مارینا کیش قرار گرفته و با داشتن ویوو بسیار زیبا از دریایی کیش و قایق های لوکس پارک شده در مارینا از یک طرف و فضای سرسبز محوطه مارینا از طرف دیگر ، تبدیل به رستورانی شده است که در ایران شاید مشابه آن را به سختی بتوان پیدا کرد.

این رستوران با محیطی آرام برای یک قرار ملاقات و صرف یک شام مفصل انتخاب بسیار مناسبی می‌تواند باشد. برخورد کارکنان رستوران لبخندی رضایت بخش بر لبانتان می‌نشاند. در واقع هر آنچه که از یک رستوران منحصر به فرد  بخواهید در رستوران بین المللی مارینا کیش خواهید داشت.

سلامت ،تازگی و کیفیت مواد اولیه مهمترین اولویت Green Marine در ارائه سرویس های غذایی  به مشتریان است.

 

گرین مارین:

این غرفه ساحلی مارینا کیش با ارائه غذا و پیش غذاهای ایرانی و فرنگی و انواع سالاد از مواد اولیه و سبزیجات تازه و عرقیجات، طیف وسیعی از سلایق مراجعه کنندگان را پوشش میدهد

بلو مارین:

شاید پس از لذت بردن از یک تفریح آبی  و خستگی  یک ورزش دریایی و همچنین جهت وقت گذرانی دورهمی ، هیچ نقطه ای بهتر از یک کافی شاپ نباشد

Blue Marin با گردآوری مجموعه کاملی از نوشیدنی های سرد و گرم و انواع دسر و بستنی در محیطی متفاوت و با منظر آب های نیلگون خلیج فارس ، لحظات به یاد ماندنی  را برای شما وهمراهانتان رقم خواهد زد.

 

رد مارین: 

صرف غذا میتواند فرصتی  برای در کنار یکدیگر قرار گرفتن و شاد بودن باشد.

فست فود Red Marine همواره تلاش دارد با ارائه تنوعی از  ساندویج و همبرگر با مواد اولیه با کیفیت و ارائه خدمات متمایز  در شادی شما سهیم گردد

فهرست