مارینا کیش

مارینا کیش بعنوان نخستین مارینای ایران در ساحل  مارینا پارک هتل کیش احداث شده و با توجه به داشتن هتلی مجلل و لوکس (مارینا پارک هتل) در کنار حوضچه اختصاصی برای نگهداری شناورهای لوکس،کلوپ تفریحات دریایی بسیار مجهز ،لانژ ساحلی و رستوران  در واقع یک مارینا-ریزورت می باشد.

در مارینا کیش شما میتوانید در کنار داشتن یک اقامت لوکس و بی نظیر در بهترین هتل جزیره کیش از سایر خدمات تفریحات و گشتهای دریایی،رستوران ها و لانژ ساحلی مارینا نیز بهره مند شوید.

 مارینا کیش با ۲۷۸ جای پارک برای انواع شناور در اندازه‌های مختلف است که در سال ۱۳۹۲ با همکاری دو شرکت بهمبر و مکین دریا در جزیره کیش و در ساحل مارینا پارک هتل افتتاح شد. این مجموعه  در فاز آبی شامل ۸ پانتون جهت پهلو گیری شناور های تا 25 متر می باشد و همچنین این مارینا جز معدود ماریناهای دنیا می باشد که یک اسکله اختصاصی جهت سوخت رسانی به شناورهای مارینا دارد.  اسکله‌های مارینا همگی ساخت فرانسه بوده که توسط شرکت مکین دریا وارد و نصب گردیده. هر اسکله بر روی خود شامل چندین ایستگاه آب شیرین و برق و SOS بوده که مالکین می‌توانند در صورت نیاز هر زمان استفاده کنند.

 

مارینا پارک هتل واقع در زیباترین نقطه جزیره کیش تنها مارینا هتل ایران است. این هتل در زمینی به مساحت بیش از ده هکتار واقع شده که فضای سبز زیبا با گونه‌های گیاهی متنوع و آب نماهای بسیار جذاب آن را در سراسر جزیره متمایز می‌سازد.در دو طرف ساحل هتل، دریای مرجانی و بسیار زیبای خلیج فارس خودنمایی می‌کند که اولین و بی نظرترین مارینای کیش را در خود جای داده است.این فضای فرح بخش و بسیار چشم نواز، نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب نموده و اقامت در این هتل با شکوه را وسوسه انگیز می‌نماید. معماری منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تجهیزات مدرن در کنار طبیعتی بکر تعریفی جدید از سفر را در ذهن متبادر می‌سازد.

 

رسالت اصلی مارینا کیش که لوکس ترین و مجهزترین مجموعه گردشگری دریایی ایران است سرویس دهی به شناور‌های تفریحی موجود در جزیره کیش بوده که دیگر مالکین شناور دغدغه‌های به آب اندازی و از آب گیری را نداشته و با خیال راحت از دریا نوردی لذت ببرند. مالکین شناور می‌توانند بعد از اجاره محل مورد نظر شناور خود را در مارینا گذاشته و مجموعه مارینا موظف به رسیدگی و محافظت از شناور بوده تا شناور همیشه در وضعیت مطلوب خود قرار داشته باشد تا مراجعه بعدی مالک، شناور اماده برای دریا نوردی ایشان باشد

هدف از احداث این مارینا،  از یک سو فراهم آوردن مکانی جهت نگهداری و سرویس دهی به شناورهای شخصی و مالکان آنها در محیطی لوکس و مدرن می باشد و از سوی دیگر وجود کلاب تفریحات دریایی و سایر امکانات ورزشی یا رفاهی این مجموعه به خودی خود سبب جذب حداکثری گردشگران یا ورزشکاران علاقه مند به این مارینا می شود.

 

قسمتهای مختلف مارینا کیش عبارتند از:

  • یات کلاب
  • مرکز تعمیر و نگهداری شناور
  • فروشگاه تجهیزات شناوری و تفریحات دریایی و ساحلی
  • رستوران وی ای پی
  • کلوپ تفریحات دریایی
  • لانژ ساحلی با غرفه های غذا و نوشیدنی

در یات کلاب مارینا شما انواع خدمات اجاره یات و خرید یا فروش شناورهای لوکس تفریحی را خواهید یافت.

مرکز تعمیر و نگهداری مارینا کیش بزرگترین در نوع خود در جزیره کیش میباشد و شما میتوانید انواع خدمات نگهداری شناور درمارینا یا تعمیر و تامین قطعات یدکی و رسیدگی های نوبه ای به شناور را دریافت نمایید. 

بزرگترین فروشگاه تجهیزات شناوری و ورزشهای دریایی در جزیره کیش ، فروشگاه مارینا کیش است که شما میتوانید با مراجعه به آن از محصولات موجود در این فروشگاه دیدن فرمایید. 

کلوپ مارینا کیش بزرگترین کلوپ تفریحات دریایی ایران است که با داشتن تجهیزات بروز و امکانات رفاهی مانند رختکن اختصاصی خدماتی بسیار متفاوت از سایر کلوپهای دریایی ایران به شما ارائه می دهد و براحتی می توانید تفاوت کیفیت در ارائه خدمات را لمس کنید. 

لانژ ساحلی مارینا کیش تنها لانژ ساحلی جزیره کیش در حال حاظر می باشد که میتوانید در چشم انداز زیبای ساحلی مارینا کیش به استراحت پرداخته یا از خدمات غذا یا نوشیدنی غرفه های ساحلی آن استفاده نمایید. انواع نوشیدنی های گرم و سرد و فست فود بخشی از خدمات این غرفه های می باشند. 

 مارینا کیش بعنوان بزرگترین مارینا و کلوپ تفریحات دریایی کشور ، تاثیر زیادی  بر جذب علاقه مندان به خرید یا اجاره شناورهای لوکس شخصی داشته و همچنین کمک شایانی نیز به مالکین شناوری مینماید که تا کنون مکانی برای پارک و نگهداری طولانی مدت شناورهای خود نداشته اند. با امکانات و خدماتی که در این مارینا ارائه می شود دیگر نیاز به ” به آب اندازی ” یا ” از آب گیری ” شناور برای هر سفر کوتاه دریایی نیست و شناور همیشه در محل پارک خود در مارینا برای استفاده آماده می باشد. همچنین مالکین میتوانند از بابت نگهداری و سرویس های فنی نیز که به طور منظم ومداوم برای تمام شناورها در مارینا انجام می شود نیز استفاده کنند.
فهرست